У Binance офіційно підтвердили свої інвестиції в Twitter


28.10.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Чанпенг Чжао, CEO криптової біржі Binance, підтвердив, що його компанія інвестувала $500 млн в угоду з купівлі соціальної мережі Twitter мільярдером Ілоном Маском, яка відбулася 28 жовтня. Про це пише CoinDesk.

По словам Чжао, Binance “рада допомогти Маску” реалізувати його бачення оновленого Twitter. Глава біржі також додав, що Binance прагне “зіграти роль в об’єднанні соціальних мереж і Web 3.0, щоб розширити використання і впровадження криптовалюти і блокчейна”.

Про плани Binance щодо інвестицій в угоду Маска стало відомо ще в травні. Ці $500 млн були враховані у звіті мільярдера для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Загалом пайові інвестори виділили $7,14 млрд на купівлю соціальної мережі. Найбільший чек на $1 млрд виписала компанія The Lawrence J. Ellison Revocable Trust.

Майже одразу після завершення угоди розробники Twitter анонсували нову функцію NFT Tweet Tiles, яка дасть змогу купувати, продавати і демонструвати невзаємозамінні токени безпосередньо через твіти. Соцмережа вже уклала угоди з маркетплейсами Magic Eden, Rarible, Dapper Labs і Jump.trade.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *