Розробники Twitter анонсували додавання функції купівлі та продажу NFT через твіти


2:42 PM, October 28 2022
Рада директорів Twitter рекомендує акціонерам проголосувати за угоду з Ілоном Маском за $44 млрд

Пресслужба Twitter анонсувала нову функцію під назвою NFT Tweet Tiles, яка дасть змогу користувачам купувати, продавати і демонструвати невзаємозамінні токени (NFT) безпосередньо через твіти.

Повідомляється, що в рамках проекту компанія уклала партнерські угоди з чотирма NFT-маркетплейсами: Magic Eden, Rarible, Dapper Labs і Jump.trade.

У сукупності партнерські маркетплейси охоплюють кілька блокчейнів, зокрема Ethereum, Solana, Flow, Polygon, Tezos і Immutable X.

Як повідомив представник Twitter виданню Decrypt, нова функція не залежить від блокчейна, тому підтримуються всі мережі, якщо посилання пов’язані з партнерськими платформами. У компанії додали, що Tweet Tiles наразі “тестується з деякими iOS-користувачами Twitter і в Інтернеті”. Представник соцмережі також зазначив, що для використання функції не потрібна платна підписка Twitter Blue.

Як повідомляє Financial Times, угода з купівлі соціальної мережі Ілоном Маском відбулася 28 жовтня, загалом бізнесмен заплатив 44 млрд доларів. Він запевнив, що тепер у Twitter буде “абсолютна свобода слова”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!