У банкоматах Бразилії з’являться стейблкоїни Tether


21.10.2022
Стейблкоін USDT тепер доступний у мережі блокчейну Tezos

На початку наступного місяця, а саме 3 листопада жителі та гості Бразилії зможуть купувати USDT у 24 000 банкоматах мережі Banco24Horas. Для цього Tether, оператор стейблкоїна, уклав партнерство з компанією SmartPay.

Відомо, що банкомати Banco24Horas розташовані по всій Бразилії. Апарати встановлені в магазинах, торговельних центрах, на заправних станціях та в інших місцях з великим потоком людей.

“Підтримка Tether у банкоматах по всій Бразилії дає можливість включити більше людей у фінансову систему. Це внесе значні зміни не тільки в платіжну галузь, а й у всю фінансову екосистему Бразилії”, – підкреслив технічний директор Tether Поло Ардоіно.

USDT – один із найпопулярніших цифрових активів у Бразилії. За серпень бразильці здійснили майже 80 000 транзакцій зі стейблкоїном на суму понад $1.4 млрд. Тобто, в середньому транзакція сягала $18 000.

Нещодавно податкова служба Бразилії повідомила, що станом на кінець серпня 12 053 компанії володіли криптовалютами. Показник зріс на 6.1% порівняно з липнем і досяг нового історичного рекорду.

Читайте також: Що таке Біткоїн-банкомати?

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *