Ціна мем-токена Dogecoin злетіла на 35% за тиждень завдяки підтримці Ілона Маска

Ціна криптовалюті Dogecoin (DOGE) продемонструвала сильне зростання після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск підтвердив свою підтримку DOGE минулого тижня. Ціна зросла на понад 35% за тиждень на тлі активних покупок. Цифровий актив злетів з $0,051 до $0,077.

Джерело: Coinmarketcap

Цікаво, що протягом останніх 24 годин Dogecoin продемонстрував величезний обсяг торгів, що підштовхнуло ціни до зростання на 12%. Тим не менш, Dogecoin в даний час досягає точки можливого розвороту на рівні 0,082 долара, що визначить його бичачий або ведмежий імпульс у найближчі тижні.

Dogecoin (DOGE) довгий час з травня торгувався в діапазоні близько $0,08. Більше того, бики подолали позначку $0,073, після чого Dogecoin може приступити до тестування денного бар’єру 50-ЕМА на рівні $0,082. Таким чином, незабаром настане переломний момент для DOGE.

Якщо ціна Dogecoin успішно підніметься вище за точку можливого розвороту на рівні $0,082, бики візьмуть на себе відповідальність підштовхнути ціну до наступного рівня опору на рівні $0,109. Однак, якщо ціна не зможе стабілізуватися вище точки розвороту, бичаче ралі може бути анульовано. Це призведе до падіння цін нижче 9-денної експоненційної ковзної середньої, яка перебуває на рівні $0,068.

Джерело: Tradingview

В останню добу Dogecoin щосили намагається втриматися вище рівня $0,073, оскільки стикається з тиском продавців. Тому інвесторам необхідно уважно стежити за Dogecoin та його майбутніми корекціями.

Незважаючи на те, що ціна DOGE сильно підніметься вище за точку перегину на рівні $0,082, вона відновиться до $0,1090. Рівень $0,109 є горизонтальним бар’єром опору. Таким чином, інвестори можуть очікувати, що ціна Dogecoin зробить локальний максимум.

RSI сильно виріс через збільшення кількості покупок, яке спостерігається на тижні. RSI знаходиться на рівні 56,37, переміщаючись вище нейтральної зони за останні 24 години.

Індекс Відносної Сили (RSI) – це осцилюючий індикатор, що показує, коли ринок перебуває у ситуації перекупленості чи перепроданості. Індикатор з’являється під графіком і складається з однієї лінії, що переміщається між двома межами – 0 та 100.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Dogecoin став другою за риночною капіталізацією криптовалютою PoW після переходу мережі Ethereum на PoS

Мем-криптовалюта Dogecoin (DOGE) стала другою за капіталізацією криптовалютою, яка...

Сім інвесторів у Dogecoin приєдналися до позову проти Ілона Маска

У позові про фінансову піраміду, який був поданий у...

Засновник Dogecoin висміяв цінову динаміку біткоїну

Біллі Маркус, також відомий як “Shibetoshi Nakamoto”, засновник Dogecoin,...

Розробники Dogecoin спростили інтеграцію мем-токену на різні платформи

Некомерційна організація Dogecoin Foundation оголосила про запуск Libdogecoin v...

Ілон Маск заявив, що продовжуватиме підтримувати Dogecoin “усюди, де це можливо”

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що продовжуватиме «підтримувати...

Останні новини

ЗМІ: Глава криптобіржі Сем Бенкман-Фрід “потенційно зацікавлений” у фінансуванні покупки комапнії Twitter Ілоном Маском

У мережі є докази зацікавленості глави біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда в купівлі соціальної мережі Twitter разом з Ілоном Маском, повідомляє Business Insider. Про це...

Сім інвесторів у Dogecoin приєдналися до позову проти Ілона Маска

У позові про фінансову піраміду, який був поданий у липні проти мільярдера Ілона Маск через його підтримку мем-криптовалюти Dogecoin (DOGE), з'явилися сім нових позивачів...

Dogecoin став другою за риночною капіталізацією криптовалютою PoW після переходу мережі Ethereum на PoS

Мем-криптовалюта Dogecoin (DOGE) стала другою за капіталізацією криптовалютою, яка функціонує на основі принципу доказу роботи (PoW), після того, як 15 вересня мережа Ethereum перйшла...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here