Ціна мем-токена Dogecoin злетіла на 35% за тиждень завдяки підтримці Ілона Маска


27.06.2022
Ціна мем-токена Dogecoin злетіла на 35% за тиждень завдяки підтримці Ілона Маска

Ціна криптовалюті Dogecoin (DOGE) продемонструвала сильне зростання після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск підтвердив свою підтримку DOGE минулого тижня. Ціна зросла на понад 35% за тиждень на тлі активних покупок. Цифровий актив злетів з $0,051 до $0,077.

Джерело: Coinmarketcap

Цікаво, що протягом останніх 24 годин Dogecoin продемонстрував величезний обсяг торгів, що підштовхнуло ціни до зростання на 12%. Тим не менш, Dogecoin в даний час досягає точки можливого розвороту на рівні 0,082 долара, що визначить його бичачий або ведмежий імпульс у найближчі тижні.

Dogecoin (DOGE) довгий час з травня торгувався в діапазоні близько $0,08. Більше того, бики подолали позначку $0,073, після чого Dogecoin може приступити до тестування денного бар’єру 50-ЕМА на рівні $0,082. Таким чином, незабаром настане переломний момент для DOGE.

Якщо ціна Dogecoin успішно підніметься вище за точку можливого розвороту на рівні $0,082, бики візьмуть на себе відповідальність підштовхнути ціну до наступного рівня опору на рівні $0,109. Однак, якщо ціна не зможе стабілізуватися вище точки розвороту, бичаче ралі може бути анульовано. Це призведе до падіння цін нижче 9-денної експоненційної ковзної середньої, яка перебуває на рівні $0,068.

Джерело: Tradingview

В останню добу Dogecoin щосили намагається втриматися вище рівня $0,073, оскільки стикається з тиском продавців. Тому інвесторам необхідно уважно стежити за Dogecoin та його майбутніми корекціями.

Незважаючи на те, що ціна DOGE сильно підніметься вище за точку перегину на рівні $0,082, вона відновиться до $0,1090. Рівень $0,109 є горизонтальним бар’єром опору. Таким чином, інвестори можуть очікувати, що ціна Dogecoin зробить локальний максимум.

RSI сильно виріс через збільшення кількості покупок, яке спостерігається на тижні. RSI знаходиться на рівні 56,37, переміщаючись вище нейтральної зони за останні 24 години.

Індекс Відносної Сили (RSI) – це осцилюючий індикатор, що показує, коли ринок перебуває у ситуації перекупленості чи перепроданості. Індикатор з’являється під графіком і складається з однієї лінії, що переміщається між двома межами – 0 та 100.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *