Центральний банк Китаю запустив продукт для управління передплаченим фондом смарт-контрактів в цифрових юанях

Інститут цифрової валюти центрального банку Китаю в четвер представив систему для передоплати “Yuan Steward”, яка використовує смарт-контракти в цифрових платежах в юанях, щоб запобігти незаконному отриманню одержувачами попередньо сплачених грошей.

Смарт-контракт, деномінований в цифрових юанях (eCNY) – це набір комп’ютерних програм, які автоматично виконують платежі в цифрових юанях при настанні заздалегідь визначеної події.

За допомогою смарт-контрактів нова система передоплати створює цифровий гаманець для споживачів, які хочуть авансувати гроші компанії, заявив заступник директора інституту Ді Ган на “Китайському (Пекінському) форумі цифрових фінансів 2022” в четвер.

Гроші, сплачені авансом, належать споживачеві до того моменту, поки компанія не надасть відповідні послуги або товари. Однак, компанія не може сама забрати гроші з гаманця, а повинна чекати, поки система перерахує гроші на її рахунок після того, як надання послуг або товарів буде завершено і підтверджено, пояснив Ді.

Це нове рішення відрізняється від традиційних методів передоплати, коли кошти передоплати належать підприємствам і вносяться на їхні рахунки в комерційних банках, що може поставити під загрозу права споживачів у певних ситуаціях, додав Ді.

Нова система попередньої оплати вже використовується в освітній сфері, де система платить навчальному закладу лише тоді, коли учень відвідує урок. Передоплата за навчання належить замовнику до моменту, поки він не почне відвідувати заняття в якості студента.

Чиновники та експерти заявили, що це рішення допоможе знизити ризик фінансового шахрайства і порушення контракту, одночасно посилюючи захист прав споживачів, натякаючи на можливе більш широке використання смарт-контрактів в цифрових платежах в юанях в майбутньому.

Заступник голови центрального банку Китаю Фань Іфей заявив, що смарт-контракти відіграватимуть ефективну роль у розвитку цифрової економіки, покращенні бізнес-середовища та вдосконаленні цифрового управління країною.

Смарт-контракти можуть допомогти підвищити прозорість транзакцій, знизити ризик порушення контрактів, захистити права споживачів, підвищити операційну ефективність підприємств та оптимізувати регуляторні можливості, додав Фань.

Заступник директора Інституту цифрових валют Центрального банку Китаю Ді Ган заявив, що передові платіжні рішення з сектору освіти та навчання будуть планомірно поширюватися на інші сектори, такі як роздрібна торгівля, готельно-ресторанний бізнес та спорт.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Влада Китаю розширить тестування цифрового юаня на 4 провінції

Заступник керівника Національного Банку Китаю Фань Іфей заявив про...

У Китаї посилять регулювання NFT-ринку

Національне управління з авторського права Китаю (NCAC) розпочало кампанію...

Китайський академік: ЦБ Китаю слід випустити стейблкоїн для платіжної системи метавсесвітів

Центральному банку Китаю слід випустити стейблкоїн із забезпеченням у...

Китайська Tencent закрила продажі на NFT-платформі Huanhe

NFT-платформа Huanhe, китайського інтернет-гіганта Tencent Holdings, більше не випускатиме...

Влада Китаю заблокувала в соцмережах 1З 000 аккаунтів, що просувають криптоінвестиціції

Цього року Китай закрив на популярних китайських платформах соціальних...

Китайський технологічний гігант Tencent закрив NFT-маркетплейс через посилення регулювання

Китайська телекомунікаційна компанія Tencent, яка зазнала збитків внаслідок зміни...

Влада Шанхаю виділить $1,5 млрд на розвиток метавсесвіту

Уряд міста Шанхаю має намір створити галузевий фонд з...

Технологічні гіганіти Ant Group, Tencent, Baidu, JD.com боротимуться зі спекуляціями на NFT-ринку Китая

Китайські технологічні гіганти, у тому числі Ant Group, Tencent,...

У Гуанчжоу загальна сума переказів цифрових юанів досягла $73 млн

Китайському південно-східному місту Гуанчжоу знадобилося два з половиною місяці,...

Останні новини

Влада Китаю розширить тестування цифрового юаня на 4 провінції

Заступник керівника Національного Банку Китаю Фань Іфей заявив про плани щодо розширення пілотних випробувань цифрової валюти центрального банку (CBDC) e-CNY ще в чотирьох провінціях:...

У Китаї посилять регулювання NFT-ринку

Національне управління з авторського права Китаю (NCAC) розпочало кампанію по боротьбі з порушенням авторських прав і піратством в Інтернеті. Повідомляється, що NCAC особливо занепокоєне зростаючими...

Китайський академік: ЦБ Китаю слід випустити стейблкоїн для платіжної системи метавсесвітів

Центральному банку Китаю слід випустити стейблкоїн із забезпеченням у юанях для платіжної системи національних метавсесвітів. Таку думку висловив академік Чжан Пін із Китайської інженерної...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here