ЦБ Ізраїлю запропонував нові правила регулювання стейблкоїнів у країні


23.02.2023
В Ізраїлі обмежили розрахунки готівкою для стимулювання цифрових платежів та боротьби зі злочинними організаціями

Банк Ізраїлю розробив нові правила регулювання стейблкоїнів в країні, а також запропонував розділити наглядові функції між кількома державними установами. Оновлені правила відповідають рекомендаціям щодо цифрових активів, які Міністерство фінансів опублікувало в листопаді 2022 року.

Для того, щоб зробити регулювання більш ефективним, Банк Ізраїлю пропонує впровадити європейські правила моніторингу, такі як Правила нагляду за електронними платіжними інструментами, схемами та механізмами (PISA) та Закон Європейського Союзу про регулювання криптовалют (MiCA) для емітентів стейблкоінів.

Для всіх учасників крипторинку, які планують випускати і пропонувати стейблкоіни в країні, Центральний банк Ізраїлю пропонує повне ліцензування майбутньої діяльності відповідно до MiCA. Це передбачає надання регуляторам вичерпних пояснень щодо процедури випуску криптоактивів, їхньої безпеки та захисту прав споживачів.

Емітенти стейблкоінів, які бажають пройти перевірку державними органами, повинні мати офіс і бути зареєстровані в Ізраїлі. Банк Ізраїлю також пропонує ввести “статус системної важливості” для великих емітентів. Це означатиме, що вони повинні будуть проходити додаткові процедури ліцензування з банківськими регуляторами та службою нагляду за платіжними системами Банку Ізраїлю.

Банк Ізраїлю вважає, що розподіл наглядових функцій між кількома державними органами призведе до більш ефективного регулювання. Запропоновані зміни мають на меті покращити захист прав споживачів та сприяти інноваціям у секторі цифрових активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *