Тривожний сигнал для біткоїна: Тон Вейс вказує на критичний рівень підтримки BTC


03.08.2023
Тон Вейс

Флагманський криптовалютний актив BTC переживає переломний момент. Так вважає біткоїн-аналітик (BTC) Тоні Вейс.

Вейс повідомив своїм підписникам на YouTube, що він зменшує частку біткоїна у своєму портфелі, оскільки шанси на падіння біткоїна зараз високі, тому що тиск з боку продавців зростає.

“Біткоїн продовжує боротися, і, як і очікувалося, в останньому стрімі я сказав, що існує велика ймовірність того, що біткоїн впаде до наступної ковзної середньої. І я також чітко дав зрозуміти, що якщо сьогоднішня свічка опуститься нижче вчорашньої, то настав час знизити частку в біткоїні до 50%, тому що ми не знаємо, куди він піде далі. Біткоїн може зробити все, що завгодно.

Він може легко опуститися нижче мінімуму в $25 000, ми навіть не уявляємо. Все ще є багато людей з великими обсягами біткоїна, які продають його з бозна-яких причин…”

За словами трейдера, хвиля розпродажів з боку панічних інвесторів і трейдерів може початися, якщо біткоїн повернеться до рівня психологічної підтримки в $25 000.

“Якщо ринок кине виклик цим мінімумам у $25 000, то біткоїн може впасти значно нижче.

Це область [близько $25 500], нижче якої ми не можемо собі дозволити опуститися. Ми вже “фліртуємо” з катастрофою. Так що це виглядає дуже погано.

Біткоїну потрібно негайно здійснити розворот, і під “негайно” я маю на увазі цей місяць. У нього немає можливості падати ще місяць, тому що тоді почнеться масова паніка, і багато майнерів дійсно опиняться в біді, якщо біткоїн почне падати нижче $25 000, а в перспективі може впасти нижче $20 000″.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $29 262.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *