Токен блокчейн-ігри Dragoma обвалився на 99% через пропажу активів


09.08.2022
SEC звинуватила засновників криптокомпанії Forsage у шахрайстві

Нативний токен блокчейн-ігри Dragoma (DMA) різко обвалився на 99,9%, опустившись із позначки $1,8 до $0,0015.

Dragoma блокчейн-гра, що працює у мережі Polygon. У ній гравці могли створювати команди з вирощування та навчання драконів, а також проводити змагання між собою, отримуючи нагороди за геймплейні досягнення.

Як повідомили аналітики компанії з кібербезпеки PeckShield, активи проекту перевели на централізовані біржі, а офіційний сайт компанії не працює. Канали у соціальних мережах також були вилучені. Наразі сума виведених коштів не озвучується.

Аналітики підозрюють розробників проекту у скамі із використанням схеми Rug Pull.

Rug Pull («витягування килима») — вид шахрайства, коли розробники кидають проект, не виконують обіцянок і забирають гроші інвесторів. Зібравши достатньо коштів за рахунок піару дорожньої карти, що передбачає стійкий розвиток, шахраї видаляють соцмережі та залишають проект без підтримки, внаслідок чого інвестори залишаються знеціненими токенами.

Криптовалютна біржа MEXC оголосила про призупинення торгів токеном DMA “у зв’язку з аномальними блокчейн-перекладами”.

У липні PeckShield попередила про шахрайство DeFi-проектів Raccoon Network та Freedom Protocol. Експерти виявили адреси, які, ймовірно, пов’язані з проектами, з яких було переведено 20 млн стейблкоїнів Binance USD (BUSD).

Пізніше інвестори мем-токена Teddy Doge (TEDDY), створеного на блокчейні Binance Smart Chain (BNB), стали жертвами шахраїв і втратили 4,5 млн доларів. Як повідомляє PeckShield, розробники проекту також користувалися схемою Rug Pull.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *