Співзасновник MicroStrategy передбачає збільшення вартості біткоїна в 10 разів


14.06.2023
майкл сейлор

Співзасновник компанії MicroStrategy і прихильник біткоїна Майкл Сейлор висловив упевненість у подальшому зростанні вартості флагманської криптовалюти. Про це експерт заявив в інтерв’ю Bloomberg.

На думку Сейлора, наступним логічним кроком для біткоїна буде збільшення його вартості в 10 разів, а потім ще в 10 разів. Бізнесмен вважає, що в підсумку криптовалютні біржі усвідомлять, що біткоїн дійсно є головним активом у цій сфері.

Крім цього, Сейлор вважає, що біткоїн є “єдиним інвестиційним активом інституційного рівня” в криптопросторі. Підприємець зазначив, що тільки цього року частка біткоїна на ринку збільшилася приблизно з 40% до 48%.

Майкл Сейлор також додав, що в довгостроковій перспективі частка біткоїна сягне 80% за умови зникнення стейблкоїнів і токенів.

Раніше бізнесмен неодноразово наголошував, що деякі традиційні фіатні валюти схильні до інфляційного тиску через економічну нестабільність. На його думку, на відміну від звичайних грошей, біткоїн стійкий до інфляції, оскільки його пропозиція обмежена.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *