Співзасновник Dogecoin розлютився на YouTube: відеохостингу не вдається зупинити шахрайські стріми, пов’язані з Ілоном Маском


15.07.2022
Jackson_palmer

Співзасновник Dogocoin Джексон Палмер у своєму твіті розкритикував YouTube за нездатність команди відеохостингу запобігти показу шахрайських прямих ефірів, пов’язаних з Ілоном Маском.

Палмер провів дослідження, під час якого йому вдалося знайти безліч шахрайських стрімів на YouTube, просто виконавши пошук на ім’я засновника Tesla.

Останнім часом у мережі з’явилася версія, що справжня причина, через яку YouTube нічого не робить для вирішення проблеми, полягає в тому, що блокування роликів, пов’язаних з шахрайством на Ілоні Маскі, позбавить відеохостинг доходів від реклами.

“Якщо це дійсно так, то це просто пригнічує”, – прокоментував слух співзасновник Dogecoin.

YouTube вже не раз критикували за нездатність зупинити шахрайську рекламу. Підроблені відеоролики за участю Маска та інших відомих особистостей зараз відвідують тисячі людей.

Шахраї зазвичай намагаються переконати своїх жертв відправити їм криптовалюту обіцянками, які надто гарні, щоб бути правдою.

Як зазначив Палмер, деякі з таких шахрайських відео з’являються на панелі рекомендацій відеоплатформи.

Раніше блокчейн-компанія Ripple звинуватила YouTube за нездатність видалити шахрайське відео, пов’язане з генеральним директором Бредом Гарлінгхаусом, після чого у 2021 році уклала з відеохостингом мирову угоду.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *