Швейцарський цифровий банк Sygnum Bank додав підтримку стейкінгу Cardano


02.08.2022
Швейцарський цифровий банк Sygnum Bank додав підтримку стейкінгу Cardano

Sygnum Bank, відомий швейцарський цифровий банк, вирішив розширити свої криптопослуги, оголосивши про підтримку стейкінгу Cardano (ADA).

“Пропозиція Sygnum щодо стейкінгу банківського рівня, що тепер включає Cardano, пропонує нашим клієнтам широкий вибір інвестиційних можливостей, підкріплених безпекою та спокоєм регульованого банку”. – сказав Томас Айхенбергер, керівник бізнес-підрозділів Sygnum Bank.

Стейкінг – це процес зберігання коштів на криптовалютному гаманці для забезпечення підтримки всіх операцій на блокчейні. По суті, він складається із блокування певної кількості криптовалюти в гаманці для отримання винагород.

Sygnum Bank також пропонує стейкінг для криптовалют Internet Computer [ICP], а також Tezos [XTZ]. Крім того, банк став першою платформою, яка запропонувала стейкінг для Ethereum 2.0.

«Я радий вітати Sygnum Bank та його клієнтів у нашій процвітаючій екосистемі. Крім того, найсучасніша архітектура Cardano надає як роздрібним, так і інституційним клієнтам унікальний досвід для власників ADA. Ви завжди маєте владу над своїм ADA».

“Ця нова пропозиція дозволяє клієнтам Sygnum брати участь у нашій екосистемі, де вони користуються безризиковим досвідом розміщення ставок без необхідності передавати актив або блокувати його. Крім того, сучасна архітектура Cardano надає як роздрібним, так і інституційним клієнтам унікальний досвід для власників ADA. У вас завжди є влада над ADA”, – заявив Фредерік Грегаард, генеральний директор Фонду Кардано.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *