Ринкова капіталізація стейблкоїна USDT зросла на $2 млрд після заборони у США криптоміксера Tornado Cash


16.08.2022
Криптовалютні хедж-фонди почали скорочувати запаси Tether (USDT)

Ринкова капіталізація стейблкоїна Tether (USDT) збільшилася майже на $2 мільярди після того, як міністерство фінансів США запровадило санкції проти міксера криптовалют Tornado Cash.

Нагадаємо, що на початку серпня Управління з контролю за іноземними активами США (OFAC) фактично заборонило американцям використовувати Tornado Cash, включивши до чорного списку 44 адреси стейблкоїну USD Coin (USDC) та криптовалюти Ethereum (ETH), які були пов’язанні з криптоміксером.

В OFAC стверджули, що Tornado Cash використовувався окремими особами та злочинними організаціями для відмивання грошей через криптовалюти на суму понад $7 мільярдів із 2019 року. Також регулятори вважають, що кошти, пов’язані з північнокорейськими хакерами Lazarus Group, були змішані через Tornado Cash.

Circle, емітент стабільної монети USDC, дійшов до того, що заморозив активи, пов’язані з 44 адресами, поміченими OFAC.

Після цього ринкова капіталізація USDC за останній місяць знизилася приблизно на $2 мільярди з $55 мільярдів до поточної капіталізації в розмірі близько $53 мільярдів. Зниження USDC було відзначено різними учасниками ринку криптовалют у соціальних мережах, при цьому була встановлена ​​кореляція між зниженням ринкової капіталізації USDC та збільшенням капіталізації USDT.

Один користувач у Твіттері припустив, що користувачі перевели USDC на USDT на суму близько $1,6 мільярда після санкцій Tornado Cash.

https://twitter.com/TheLondonCrypto/status/1559504904477089794

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *