Розробники Dogecoin спростили інтеграцію мем-токену на різні платформи


06.08.2022
Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов'язані з тероризмом та незаконною діяльністю

Некомерційна організація Dogecoin Foundation оголосила про запуск Libdogecoin v 0.1 – бібліотеки для прямої інтеграції мем-токена DOGE на різні платформи.

Як зазначив головний інженер Мічі Люмін, для того, щоб додати актив у свої продукти, розробникам не потрібно мати глибоких знань у галузі блокчейн-технологій.

Libdogecoin є комплексною імплементацією протоколів Dogecoin. Бібліотека має прив’язку до поширених мов програмування, причому у ній відсутня можливість управління нодами.

Libdogecoin є основою інших розробок організації, таких як RadioDoge. У квітні розробники провели першу офлайн-транзакцію у рамках цього проекту. Компанія розраховує у майбутньому зробити DOGE провідним глобальним засобом платежу. Також наприкінці липня команда Dogecoin запустила інструмент Dogepedia.

Dogepedia – це база даних, що охоплює всі аспекти Dogecoin, включаючи інструкції та питання, що часто ставляться. Однак, на відміну від Вікіпедії, її вміст не створюється користувачами і не може бути змінено жодним із них, що дозволяє зберегти точність інформації.

На момент написання токен DOGE торгується по $0,06987, додавши в ціні 1,64% за добу, згідно з Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *