Розробник інтегрував nft-протокол Ordinals у мережу Litecoin


21.02.2023
Штучний інтелект спрогнозував вартість Litecoin на Різдво

Інженер-програміст Ентоні Геррера розмістив на GitHub репозиторій, за допомогою якого було проведено форк протоколу Bitcoin Ordinals на Litecoin (LTC). Він дасть змогу створювати в мережі Litecoin активи, схожі на невзаємозамінні токени (NFT), так само, як це було зроблено для BTC раніше цього року.

В інтерв’ю виданню Cointelegraph Геррера заявив, що невелика грошова винагорода й уміння програмувати – це все, що знадобилося для форку протоколу Ordinals у Litecoin.

Геррера розповів, що на створення форку Litecoin Ordinals його підштовхнуло повідомлення користувача Twitter під ніком indigo_nakamoto про винагороду в 5 LTC, що зросла до 22 LTC (~$2110), тому, хто першим успішно здійснить його.

За словами розробника, він знав, що впровадити протокол Ordinals можливо, тому що у Litecoin є Taproot, а також SegWit, додавши, що “був у деякому шаленому поспіху, намагаючись зробити це якомога швидше”.

Taproot і SegWit – це оновлення протоколу Bitcoin, які спрямовані на підвищення конфіденційності та ефективності мережі і дозволяють прикріплювати до сатоші NFT-подібні структури, відомі як “написи”.

На створення форку Litecoin у розробнику знадобився приблизно тиждень, оскільки “зміни були досить простими”.

Що стосується майбутнього форку протоколу, Геррера буде “продовжувати робити внесок у нього в міру своїх можливостей” і переносити оновлення з оригінального Ordinals.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *