Криптоаналітик, який точно передбачив дно BTC у 2018 році, оновив прогноз щодо курсу Litecoin


5:55 PM, November 25 2022
Litecoin

Популярний криптоаналітик Smart Contracter, який дав точний прогноз щодо падіння біткоїна у 2018 році, поділився думками про цінове майбутнє криптовалюти Litecoin (LTC).

На думку криптотрейдера, Litecoin – виходить з фази накопичення, оскільки курс альткоїна перевищив позначку в $78,62.

“LTC з усіх монет намагається вирватися з досить великого накопичення. З усіх існуючих монет я не очікував, що саме LTC буде тим, хто зробить це”.

Аналітик вважає, що ціновий прорив пов’язаний з майбутньою подією халвінгу Litecoin, яка скоротить винагороду майнерам за видобуток LTC вдвічі і зменшить кількість токенів, які будуть випущені в обіг.

Раніше Smart Contracter заявляв, що цінова динаміка LTC схожа на динаміку біткоїна до подій, пов’язаних з халвінгом провідного криптоактиву.

“За статистикою, BTC має тенденцію досягати дна приблизно за 500 днів до зниження вдвічі, тому, маючи це на увазі, цей прорив накопичення LTC починає мати сенс, враховуючи, що цьому накопиченню вже три місяці, а до зниження LTC вдвічі залишилося всього 227 днів”.

Smart Contracter вважає, що ціна вартість LTC може зрости до рівня близько $98. На момент написання статті альткоїн торгувався по $76,28 за монету.

“LTC демонструє прекрасне прийняття вище багатомісячного прориву накопичення, що значно знижує ймовірність фейкового прориву. Ми все ще знаходимося на відстані 25% від будь-якої пристойної структури / опору”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!