Приречені на зростання за законом економіки: Аналітик Bloomberg прогнозує зростання вартості BTC і ETH


03.11.2022
Giblartar bitcoin

Скорочення обсягів Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH) на тлі зростаючого прийняття криптовалют призведе до підвищення цін на ці цифрові активи. Так вважає старший стратег з біржових товарів Bloomberg Intelligence Майк МакГлоун.

На думку аналітика, обсяг видобутих BTC і ETH обмежений кодом. Майк МакГлоун стверджує, що перехід блокчейна Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake (PoS) скоротить кількість ETH на ринку більше, ніж BTC.

“Водночас попит на активи та їхнє впровадження явно зростає. Прості правила Адама Сміта та економіки стверджують, що за таких умов ціни з часом зростатимуть, якщо тільки щось не змінить цю траєкторію в негативний бік. І зараз я бачу тільки зростаюче прийняття і зростання попиту. І це тільки початок. Я маю на увазі, що менше ніж 1% світових акцій перебувають у криптовалюті”, – сказав аналітик.

За словами Макглоуна, одна з переваг криптовалют, таких як BTC і ETH, порівняно з традиційними товарами полягає в тому, що вони не несуть витрат на зберігання.

“Тепер біткоїн та ефір можна легко купити як актив і як товар, помістити їх у мобільний гаманець на своєму телефоні і ніколи не платити за їхнє зберігання. З товарами все не так просто – доведеться платити 5%, а може 10% за зберігання”, – пояснив Майк.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $20 148, а вартість Ethereum, другої за ринковою капіталізацією криптовалюти, перебуває на позначці $1531.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *