Пітер Брандт попередив про ведмежий патерн, який утворився на графіку біткоїна


24.05.2023
Пітер Брандт: ціна біткоїна може впасти до $12 700

Відомий теханалітик і голова Factor LLC Пітер Брандт зафіксував на ціновому графіку біткоїна патерн, відомий як “вимпел” або “прапор”. Цей патерн може вказувати на потенційний низхідний рух біткоїна в короткостроковій перспективі, що Брандт називає “ведмежими наслідками”.

За словами експерта, для запобігання цьому сценарію та усунення патерну необхідно, щоб біткоїн закрився вище середніх максимумів.

Однак вже в іншому твіті Брандт зазначив, що графіки і технічний аналіз не завжди є надійними інструментами для прогнозування цін.

Платформа Glassnode повідомила, що біткоїн може наближатися до історично високих рівнів перепроданості. За даними MVRV на 24 травня, показник становить 1,09, що означає, що на ринку залишилося всього 9% нереалізованого прибутку. Цей рівень відповідає мінімумам циклу в 2018, 2019 і березні 2020 року.

Раніше, на початку травня, Брандт зафіксував на графіку біткойна паттерн “голова і плечі”, що повністю сформувався, і який міг свідчити про розворот тренду в бік зниження. У березні цього року він також прогнозував досягнення нових історичних максимумів біткоїна протягом року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *