Нацполіція викрила підпільний call-центр криптоброкерів


7:45 PM, 31 Серпня 2022
Нацполіція викрила підпільний call-центр криптоброкерів

Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України спільно із СБУ накрили call-центр криптовалютних брокерів. Про це повідомляється на офіційному сайті Національної поліції України.

Джерело зображення: npu.gov.ua

Повідомляється, що центр орієнтувався на присвоєння коштів громадян України та країн Європейського Союзу під виглядом біржової торгівлі криптовалютою, цінними паперами, золотом та нафтою.

“Під час слідства встановлено, що працівники call-центру представлялися співробітниками державних банківських установ і виманювали конфіденційні дані банківських карток громадян”, – повідомляється в прес-релізі відомства.

Також для залучення інвестицій шахраї створювали майданчики з біржової торгівлі іноземною валютою та криптовалютою, гарантуючи отримання надприбутків у короткий термін.

Скільки шахраї встигли вкрасти за час своєї роботи, не уточнюється. Підозрюваним загрожує до дванадцяти років ув’язнення.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!