Мільярдер Тім Дрейпер прогнозує зростання біткоїна на 1472%


05.12.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Бізнесмен Тім Дрейпер упевнений, що біткоїн (BTC) піде на параболічне зростання до рівня в $250 000 раніше, ніж всі думають.

У інтерв’ю CNBC венчурний капіталіст заявив, що збільшує на шість місяців свій попередній прогноз, згідно з яким до кінця 2022 року флагманська криптовалюта мала досягти шестизначної позначки.

“Я пролонгував прогноз на півроку. $250 000 – це все ще моя ставка”.

За словами Дрейпера, є кілька причин, чому біткоїн може піти на потенційне зростання приблизно на 1472% від його поточної ціни. На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $16 979.

На його думку, жінки в даний час є невикористаною демографічною групою для криптовалют і можуть допомогти підвищити ціну BTC, коли вони стануть більш залученими в цю сферу.

“Я припускаю, що, оскільки жінки контролюють 80% роздрібних витрат і тільки кожен сьомий гаманець Bitcoin в даний час належить жінкам, дамба ось-ось прорветься”.

Дрейпер вважає, що роздрібні торговці, швидше за все, почнуть користуватися перевагами зниження комісій, приймаючи криптовалютні платежі замість традиційних банківських платіжних систем, які беруть більшу частку від кожної транзакції.

“Роздрібні торговці будуть економити приблизно 2% на кожній покупці, здійсненій в біткоїнах проти доларів. Як тільки рітейлери зрозуміють, що 2% можуть подвоїти їх прибуток, біткоїн стане повсюдним”.

Дрейпер прогнозує, що в майбутньому біткїн-платежі будуть використовуватися для оплати основних життєвих потреб, таких як їжа, одяг і житло.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *