Мільярдер Майк Новограц прогнозує позитивний вплив зниження процентних ставок у США на крипторинок


02.06.2023
Новограц озвучив прогноз щодо мінімального курсу біткоїну та єфіріуму

Восени уряд США почне знижувати базові процентні ставки, і це матиме вкрай позитивний вплив на криптовалютний ринок. Таку думку в інтерв’ю CNBC висловив Майк Новограц, мільярдер і засновник Galaxy Digital.

Бізнесмен заявив, що Федеральна резервна система США (ФРС) почне скорочувати процентні ставки вже в жовтні. Протягом останнього року регулятор підвищував базові ставки для боротьби з інфляцією. Однак зниження ставок завжди приваблює інвесторів у більш ризиковані та прибуткові активи, зокрема BTC, ETH та інші криптовалюти.

Новограц вважає, що якщо все відбудеться так, як він припускає, то криптовалюти будуть високоприбутковими. Він припускає, що уповільнення економіки, викликане значним підвищенням процентних ставок у минулому, не минеться без наслідків. На думку експерта, банківська криза може створити проблеми для малого бізнесу в отриманні кредитів, що спричинить збільшення кількості банкрутств і безробіття. Тому він очікує, що ФРС змінить свою риторику, що буде каталізатором зростання для багатьох активів, зокрема для золота, срібла, біткоїна та ефіру.

У квітні Новограц уже висловлював думку, що зниження базових відсоткових ставок США позитивно впливатиме на курс біткоїна. Тоді він прогнозував, що якщо ФРС знизить ставки, то ціна біткоїна зросте до $40 000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *