Криптовалютний експерт прогнозує стрімке зростання біткоїну після халвінгу


17.08.2023
Коли відбудеться наступний бичачий забіг биткоїна: думка експерта

Історично один з найнадійніших індикаторів вказує на те, що ціна біткоїна (BTC) може перевищити шестизначну цінову позначку приблизно через рік. Таку заяву зробив криптовалютний аналітик PlanB у своєму новому відеоролику на YouTube.

PlanB розповів, що індекс відносної сили (RSI) біткоїна, схоже, повторює модель, яка раніше сигналізувала про параболічні ралі.

RSI – це індикатор, який відстежує динаміку активу.

“Це означатиме, що RSI буде зростати з цього моменту до халвінгу. [Звичайно, буде волатильність. Це не буде пряма лінія. Після цього буде розпочатий бичачий ринок у 2024 році з RSI близько 90 – трохи вище, трохи нижче – це не має значення. А потім ведмежий ринок у 2025-2026 роках”. – сказав аналітик.

PlanB використовує свою модель “від запасу до потоку” (S2F) для прогнозування ціни біткоїна відповідно до прогнозованого патерну RSI.

Модель S2F, яка традиційно використовується для відстеження продуктивності таких товарів, як дорогоцінні метали, порівнює ціну активу з його доступною пропозицією.

Модель показує, що біткоїн може досягти позначки $60 000 перед очікуваним у квітні 2024 року халвінгом, за яким послідує масове зростання ціни до рівня від $300 000 до $500 000.

“Це означатиме, що RSI підніметься звідси в бік зменшення вдвічі. [Звичайно, буде волатильність. Це не буде пряма лінія. Потім бичачий ринок у 2024 році з RSI близько 90 – трохи вище, трохи нижче – це не має значення. А потім ведмежий ринок у 2025-2026 роках”. – додав експерт.

ПланБ використовує свою модель “запас-потік” (S2F) для прогнозування ціни біткоїна відповідно до прогнозованої моделі RSI.

Модель S2F, яка традиційно використовується для відстеження продуктивності таких товарів, як дорогоцінні метали, порівнює ціну активу з його доступною пропозицією.

Модель показує, що біткоїн може досягти позначки $60 000 перед очікуваним у квітні 2024 року зниженням вдвічі винагороди майнерам BTC, за яким послідує масове зростання ціни до рівня від $300 000 до $500 000.

“І в ціні біткоїна це буде виглядати так. Тож ми зараз знаходимося на рівні 30 000 доларів, застрягли на цьому рівні протягом декількох місяців. І в цьому сценарії, який я щойно показав на RSI, це ціна, яка відповідає цьому рівню. Отже, вона зростатиме з волатильністю в бік халвінгу навколо вартості акцій до потоку в $60 000.

А потім дійсно розпочнеться бичачий ринок, друга стадія бичачого ринку з FOMO (страх упустити) і жадібністю, і в цьому сценарії це досить консервативний бичачий ринок, який досягне дна або вирівняється трохи нижче вартості акцій до потоку в $500,000. Отже, це в середньому $300,000, що все ще досить добре, як на мене. Це в 10 разів більше”.

На момент написання статті біткоїн торгується по $28 500, знизившись на 1,97% за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *