Криптовалютний експерт прогнозує, що на біткоїн чекає затяжне цінове затишшя


14.08.2023
Аналітик: біткоїн найближчим часом може продовжити падіння

Аналітик під псевдонімом DonAlt, який спрогнозував криптовалютний прорив на початку цього року, попереджає, що біткоїн (BTC) може перебувати в затяжному ціновому затишші протягом тривалого періоду часу.

У своєму новому аналітичному відео DonAlt розповів, що вартість біткоїна ледь рухається, незважаючи на запуск доларового стейблкоіну PYUSD від PayPal, що є показовим сигналом до затишшя.

Криптостратег додав, що навіть волатильності на фондовому ринку недостатньо для того, щоб повернути до життя цінову дію BTC.

“Новини PayPal, коли ринок торгувався досить активно, могли б підштовхнути ціну BTC вгору. PayPal просто сказав: “О, ми хочемо долучитися до гри зі стейблкоінами”. Це не має нічого спільного з біткоїном, ETH чи будь-якою іншою монетою, просто зацікавленість з боку PayPal підштовхнула б ринок на 10%.

Але цього не відбулося, і тоді ви отримуєте затримку ETF. Це не обов’язково великий сюрприз, тому що ціни не рухаються… Ці щоденні свічки буквально рухаються на 1% або 2%, і це біткоїн, коли S&P торгується як божевільний”.

DonAlt прогнозує, що нестабільний стан біткоїна може тривати протягом наступних шести місяців.

“Ринок просто не рухається, і не схоже, що він цього хоче. Я бачу, що це триватиме протягом наступних півроку”.

На думку криптоаналітика, єдине, що може відновити волатильність і бичачий імпульс біткойна, – це зміна жорсткої монетарної політики Федерального резерву США, подібно до того, як це сталося в 2020 році, коли центральний банк знизив процентні ставки майже до 0% у відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19.

“Я думаю, що поки що все залишиться по-старому “нудним”. Якщо ви знову побачите щось подібне до Covid у відповідь від урядів, просто чекайте продовження, але до тих пір це буде трохи нудно. Я хочу побачити велику, велику силу і специфіку криптовалюти, перш ніж я стану занадто зацікавлений, тому що я думаю, що торгівля закінчена”.

На момент написання статті біткойн коштує $29 335.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *