Криптоаналітик пророкує цінове ралі маловідомому альткоїну


25.08.2023
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Відомий криптотрейдер Міхаель ван де Поппе прогнозує, що один альткоїн із середньою капіталізацією може зрости в ціні незважаючи на падіння крипторинку.

У своєму новому відеоролику про криптоторгівлю аналітик Міхаель ван де Поппе заявив, що токен INJ децентралізованої біржі Injective може зрости до $15, спираючись на історичну цінову динаміку.

На думку аналітика, токен INJ може повторювати ситуацію, що склалася в березні та червні, коли вартість токену впала, оскільки біткоїн (BTC) також знизився, але INJ відновився швидше, ніж флагманська криптовалюта.

“Ми бачимо, що INJ вже повернувся до рівнів, що передували падінню в п’ятницю [18 серпня]. Тож можна сказати, що Injective – це сигнал про те, що ринки повернуться до тренду або принаймні отримають певний імпульс, тим більше, що повернення до цього рівня [$30 000 BTC] вимагає від біткоїна великої сили, і я не припускаю, що ми отримаємо це за один раз.

Але принаймні один з активів, за яким ви повинні стежити в цьому випадку, – це Injective. З березня ми спостерігали зростання з $2,50 до $10. А в червні він також піднявся з $5 до $10. Тож якщо ми побачимо це знову, ви можете сміливо стверджувати, що ми піднімемося до $15″.

INJ закрився 2022 року на позначці $1,27, а на момент написання статті коштує $7,26, тобто зріс на 460%.

На момент написання статті біткоїн коштує $25 974.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *