Криптоаналітик прогнозує, що ціна біткоїна злетить до $40 000 до травня


22.02.2023
Аналітик ARK Invest допускає зростання вартості біткоїну на 240%

Відомий криптоаналітик Kaleo з понад півмільйона підписників у Twitter, поділився своїм прогнозом щодо цінової траєкторії біткоїна на найближчі місяці та роки.

Згідно з прогнозом аналітика, біткоїн, ймовірно, переживе параболічний сплеск, який може підняти вартість активу до $40 000 до травня цього року, після подолання діагонального опору і повторного тестування його в якості підтримки. Хоча поточний магніт знаходиться на рівні $30 000, Kaleo вважає, що ціна біткоїна може піднятися набагато вище.

Калео опубліковав графік, що показує очікувані рухи біткоїна в короткостроковій перспективі. На думку аналітика, біткоїн тимчасово відкатиться назад, перш ніж продовжить свій висхідний імпульс і врешті-решт досягне своєї мети в $40 000. Однак Kaleo також попереджає, що після досягнення цього рівня біткойн зіткнеться зі значним періодом корекції, коли ціна може впасти до $20 000 до кінця 2022 року.

Довгостроковий прогноз Kaleo щодо біткоїна є більш позитивним, оскільки експерт очікує, що новий “бичачий” ринок почнеться на початку 2024 року, якраз перед халвінгом, який пройде в травні. Калео прогнозує, що бичачий ринок підніме біткоїн до нового історичного максимуму до кінця 2024 або початку 2025 року, і що цикл повториться з новими максимумами і мінімумами.

Джерело: Kaleo/Twitter

На момент написання новини ціна біткоїна коливається на рівні $24 286, а його ринкова капіталізація становить понад $468 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *