Компанія Circle придбає криптоїнфраструктурний стартап Cybavo


10.06.2022
Компанія Circle придбає криптоїнфраструктурний стартап Cybavo

Circle, емітент стейблкоіна USD Coin (USDC), погодила придбання Cybavo, криптоїнфраструктурного стартапу, що обслуговує інституційних клієнтів.

В опублікованому повідомленні у блозі Джеремі Аллейр, співзасновник та генеральний директор Circle, заявив, що придбання Cybavo допоможе Circle розширити власні технологічні можливості та обслуговувати більше клієнтів. Умови угоди не розголошуються, і очікується, що її буде підписано найближчим часом.

Cybavo заснована в 2018 році в Сінгапурі та пропонує ряд послуг, включаючи зберігання криптовалют, стейкінг та інфраструктуру блокчейну. Серед її клієнтів – криптобіржі, ігрові платформи на основі неграбальних токенів (NFT) та блокчейну, а також протоколи децентралізованого фінансування (DeFi).

“Співзасновники Cybavo Пол Фан та Тім Хсу створили неймовірно вражаючий продукт”, – сказав Алейр в окремій заяві. “Це допоможе Circle створити нові можливості для корпоративних послуг та послуг для розробників, а також забезпечить значне розширення можливостей нашого Circle Account та Circle API для покращення клієнтського досвіду, сприяючи зростанню прийняття USDC”.

Торішнього серпня компанія залучила $4 млн у рамках попереднього раунду фінансування серії А.

Це четверте публічно відоме придбання Circle після краудфандингової платформи SeedInvest, платформи мобільного інвестування Trigger Finance та криптовалютної біржі Poloniex.

Також відомо, що цього року Circle планує вийти на біржу через компанію спеціального призначення (SPAC) Concord Acquisition Corp та розміститися на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *