Колишню гендиректорку збанкрутілої криптокомпанію Alameda помітили в Нью-Йорку


05.12.2022

Колишню генеральну директорку Alameda Research Керолайн Еллісон нібито помітили сьогодні вранці в Нью-Йорку.


4 грудня у Твіттері почали поширюватися дві світлини, на яких видно, як Еллісон замовляє каву в кав’ярні Ground Support на Мангеттені.

На опублікованих фотокартках поруч з Еллісоном помічений також Гофер, один із топ-менеджерів Alameda.

Останнє місце знаходження Еллісон — Гонконг.

Першим поділився фотографіями користувач Twitter і журналіст Autism Capital. У відповідь на його твіт з фото, користувач під ім’ям Деніел Ментадо (@dmentado), який стверджує, що працює в кафе, “підтвердив”, що на фото була Еллісон, і що її обслуговував один із його співробітників.

Деякі члени спільноти здивовані тим, що Еллісон перебуває на території США, з огляду на можливі юридичні наслідки, тоді як інші припускають, що Еллісон прагне укласти угоду з владою.

Дехто зазначає, що кафе, про яке йдеться, розташоване всього за кілька хвилин ходьби від прокуратури США та офісу ФБР у Нью-Йорку.

Однак варто підкреслити, що 100% конкретних доказів того, що це Еллісон на фото, ще немає.

Тим часом засновник збанкрутілої криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід вирушив у медіа-тур, описуючи свою версію подій, заперечуючи будь-які навмисні нечесні дії і покладаючи провину на керівництво Alameda.


Примітно, що Бенкман-Фрід написав у “Твіттері” за кілька годин після ймовірного спостереження за Еллісоном, що він планує дати свідчення на слуханнях, що проводяться комітетом Палати представників з фінансових послуг, на якомусь етапі, але не раніше, ніж він “завершить вивчення та розгляд того, що сталося”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *