Хешрейт у мережі мем-токена Dogecoin досяг 7-місячного максимуму


21.10.2022
Хешрейт у мережі мем-токена Dogecoin досяг 7-місячного максимуму

Швидкість хешування в мережі Dogecoin дійсно добре зросла у 2022 році. Наприкінці 2021 року вона становила близько 371 терахеш на секунду (TH/s), а до травня досягла 540 TH/s. Однак великого зростання не було, поки у вересні не відбулося злиття Ethereum. Відтоді Dogecoin виграв від міграції майнерів ETH в інші мережі, і завдяки цьому його швидкість хешування досягла нового 7-місячного максимуму.

Раніше цього тижня швидкість хешування Dogecoin зафіксувала один із найвищих стрибків за всю історію. Це сталося у вівторок, коли швидкість майнінгу мем-монети підскочила з мінімуму в 373 TH/s до 815 TH/s.

Цей сплеск швидкості хешування був досить коротким, але він також вказує на те, що цифровий актив стає дедалі потужнішим. Відтоді швидкість хешування знизилася, але на момент написання цієї статті вона продовжує залишатися на здоровому рівні близько 497 TH/s.

Також цікаво відзначити, що Dogecoin тепер є другою за величиною мережею з доказом роботи (PoW) відтоді, як Ethereum завершив своє оновлення. Це ставить його позаду біткоїна і є природним вибором для майнерів, які хочуть продовжити свою діяльність. Проте, мережа Dogecoin, як і раніше, має нижчу швидкість хешування порівняно з Litecoin, яка на момент написання цієї статті становить 518,54 TH/s.

На момент написання мем-токен DOGE торгується на рівні $0,057. За останню добу вартість цифрового активу знизилася на 2,99%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *