Хедж-фонд Galois Capital оголосив про закриття через банкрутство FTX


20.02.2023
closed LocalBitcoins

Хедж-фонд Galois Capital розіслав своїм інвесторами повідомлення про закриття компанії, повідомляє Financial Times після ознайомлення з документом.

Galois Capital – орієнтований на криптовалюти хедж-фонд, що спеціалізується на позабіржовій торгівлі (OTC) і алгоритмічному маркетмейкінгу. Базується в Техасі, до краху FTX керував коштами в розмірі $200 млн.

Співзасновник Galois Кевін Чжоу написав, що через серйозність ситуації зі збанкрутілою криптобіржею FTX усі торги зупинено, а фонд більше не може продовжувати діяльність і його буде закрито.

“З огляду на серйозність ситуації з FTX, ми не думаємо, що продовжувати керувати фондом як у фінансовому, так і в культурному плані доцільно”, – написав він.

Згідно з джерелом, інвестори отримають 90% вільних коштів фонду, решта 10% тимчасово зберігатимуться в компанії до завершення обговорень з аудиторами.

Чжоу також заявив інвесторам фонду, що гроші, які застрягли в FTX, коштують близько половини активів хедж-фонду в розмірі $200 млн.

“Уся ця трагічна сага, починаючи з обвалення Luna і закінчуючи кредитною кризою 3AC і провалом FTX/Alameda, безумовно, значно відкинула криптовалютний простір назад. Однак я навіть зараз зберігаю надію на довгострокове майбутнє криптовалюти”, – написав Чжоу в документах, з якими ознайомилася FT.

FTX подала заяву про захист від банкрутства в листопаді після того, як не змогла задовольнити запити клієнтів на зняття коштів, внаслідок чого мільйон кредиторів опинився в біді. Згідно зі звітом FT того часу, у Galois Capital могло застрягти на біржі приблизно $100 млн. Чжоу попередив інвесторів, що знадобиться кілька років, щоб повернути “деякий відсоток” коштів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *