Канадський пенсійний фонд втратив $150 мільйонів через банкрутство Celsius Network


18.08.2022
canada Celsius Network

Caisse de Depot et Place du Quebec (CDPQ), один з найбільших пенсійних фондів Канади, оголосив, що втратив $150 мільйонів через збанкрутілу платформу крипто-кредитування (DeFi) Celsius Network.

CDPQ оголосила про додавання Celsius Network у свій портфель у жовтні 2021 року, коли загальна ринкова вартість криптовалют наближалася до $3 трильйона.

На початку червня протокол Celsisus зіткнувся з проблемою кризи ліквідності, внаслідок чого призупинив зняття коштів для 1,7 мільйонів вкладників. Минулого тижня команда протоколу подала апеляцію згідно із законом про банкрутство.

Генеральний директор компанії Чарльз Едмонд, коментуючи втрату грошей, заявив, що існує загальний ризик, пов’язаний із криптоактивами, але, можливо, фахівці CDPQ трохи недооцінили цей ризик.

“Коли ми дивимося на все це, я бачу, що ми надто рано увійшли в галузь, яка переживає перехідний період”. – додав керівник CDPQ.

У пенсійному фонді також заявили, що не планують нових інвестицій у криптовалюти після гіркого досвіду.

У своїй звіті результатів діяльності за перше півріччя компанія оголосила про загальний збиток у розмірі $26 мільярдів. Це відповідає 7,9% загальної вартості активів пенсійного фонду.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *