Глава Circle: SEC не підходить на роль регулятора стейблкоїнів


24.02.2023
Компанія Circle придбає криптоїнфраструктурний стартап Cybavo

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) не є відповідним агентством для регулювання стейблкоїнів. Таку думку в інтерв’ю Bloomberg висловив засновник і генеральний директор Circle Джеремі Аллера.

В інтерв’ю директор Circle розповів про свої думки щодо Комісії з цінних паперів і бірж та її нещодавніх дій з придушення криптоіндустрії, зокрема про емітента стабільних монет Paxos.

Аллер заявив, що не поділяє позицію Комісії з цінних паперів і бірж щодо фокусу на стейблкоїнах, стверджуючи, що “платіжні стабільні монети”, що прив’язані до долара, мають перебувати під наглядом банківського регулятора, а не SEC.

“Я не думаю, що Комісія з цінних паперів і бірж має бути регулятором стейблкоїнів. Є причина, з якої в усьому світі, включно з США, уряд конкретно говорить, що платіжні стейблкоїни – це платіжна система і діяльність банківського регулятора”. — сказав Аллер.

Однак генеральний директор Circle сказав, що він загалом виступає за нещодавню пропозицію Комісії з цінних паперів і бірж щодо зберігання криптовалют, яка значно ускладнить для бірж можливість стати зберігачами.

“Ми вважаємо, що наявність кваліфікованих зберігачів, які можуть забезпечити відповідні структури контролю та захист від банкрутства та інших речей, є дуже важливою ринковою структурою і дуже цінною”. — сказав Аллер.

Circle є емітентом другого за величиною у світі стейблкоїна, USD Coin (USDC). Його циркулююча пропозиція становить $42,2 млрд, що дає йому частку ринку в розмірі 31%. За даними CoinGecko, Tether залишається домінуючим стейблкоїном із пропозицією в $70,6 млрд і часткою ринку 52%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *