Глава блокчейну Waves оголосив про перезапуск екосистеми проекту


20.02.2023
waves

Засновник блокчейна Waves Олександр Іванов оголосив, що екосистему проєкту перезапускають. Для участі в оновленій мережі користувачам знадобляться токени POWER. Щоб їх отримати, необхідно тримати нативні монети WAVES у мережі блокчейна.

Іванов заявив, що у користувачів є два тижні, щоб вивести свої активи з централізованих бірж (CEX).

20 грудня Іванов анонсував запуск нового стейблкоїна після вирішення проблеми з відв’язкою Neutrino USD (USDN) від долара. Він пообіцяв, що новий актив буде більш стабільним і не втратить паритету до фіата. Наступного дня Іванов звернувся до централізованих бірж із проханням припинити торги ф’ючерсами на WAVES. За його словами, це сприяє поширенню “страху, невпевненості та сумніву” (FUD) навколо активу і заробітку на коротких позиціях.

22 грудня засновник Waves представив план порятунку USDN і механізм роботи майбутнього стейблкоїна другої версії. Останній включає мультизабезпечення і свопи. Команда Neutrino запропонувала 5 варіантів рішення для збільшення резервів USDN і стабілізації прив’язки до долара США. Того ж місяця Іванов анонсував перехід блокчейна на протокол 2.0. Він також закликав до створення незалежного стейблкоїна зі 100% передбачуваною поведінкою в будь-яких ринкових умовах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *