GrayScale збільшила інвестиції в альткоїн ADA


08.06.2022
GrayScale збільшила інвестиції в альткоїн ADA

Компанія GrayScale збільшує інвестиції у Cardano, повідомив засновник CryptoCapitalVenture Ден Гамбарделло.

Доля проекту альткоїну в інвестиційному фонді під назвою Grayscale Smart Contract Platformex Ethereum Fund (GSCPxE) досягла 32%.

Підвищення долі ADA у фонді GrayScale відбулося напередодні великого хард-форка мережі Cardano.

Збільшення долі ADA у фонді Grayscale призвело до того, що інші альткоїни стали займати меншу частку. Внаслідок цього рівень інвестицій у ці проекти значно знизився. Відповідно частка популярної блокчейн-мережі Solana (SOL) у фонді впала до 21,3%. На момент запуску фонду Grayscale цей показник складав понад 23%.

За SOL пішов Polkadot. Частка DOT у фонді Grayscale становила близько 15%. Після Polkadot йшов Avalanche (AVAX), який останнім часом сильно втратив ціну. Відповідно частка Avalanche впала до 10,4%. У минулому провідний альткоїн-проект мав близько 18%.

Генеральний директор Grayscale Майкл Соннешайн висловив свою думку після оприлюднення ставок фонду. Зокрема, CEO заявив, що інвестиційний фонд особливо націлений на блокчейн-проекти, що знаходяться на стадії розробки.

У мережі Cardano скоро планують провести хард форк. Відповідно, збільшення частки інвестицій ADA у фонді Grayscale має велике значення. Причина цього, мабуть, полягає в тому, що інвестиційна компанія пішла аналогічними кроками під час минулого хард-форку Cardano.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *