FCA призначає нового директора з цифрових активів


05.07.2022

Управління фінансового нагляду Великобританії (FCA) призначило директора міжвідомчого Національного управління боротьби з економічними злочинами (NECC) Метью Лонга своїм новим директором із платежів та цифрових активів.

Лонг займеться контроліролем ринку електронних грошей, платежів та криптоактивів, а також керуватиме розробкою відповідної політики.

Регулятор розпочав пошук глави відділу криптовалют у середині березня. У квітні FCA призначила Вікторію Маклафлін тимчасовим керівником відділу цифрових активів.

Лонг приєднається до FCA ще у жовтні. Його попередня сфера діяльності включала боротьбу з економічними злочинами та незаконним фінансуванням, у тому числі керівництво реагуванням на організовану імміграційну злочинність, сучасне рабство, торгівлю людьми, наркотики, вогнепальну зброю та порушення кордону.

Він також очолював Підрозділ фінансової розвідки Великобританії (UKFIU), який несе в країні відповідальність за отримання, аналіз та розповсюдження фінансової інформації, що подається відповідно до Режиму повідомлень про підозрілу діяльність. До цієї ролі Лонг мав кар’єру в поліції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *