Etherscan запустила ШІ-інструмент Code Reader для аналізу смарт-контрактів


20.06.2023
ШІ

Розробники блокчейн-експлорера Etherscan представили новий інструмент на основі штучного інтелекту під назвою Code Reader.

Code Reader
Джерело скріншота: info.etherscan.com

За допомогою нового інструменту користувачі можуть аналізувати вихідний код будь-якого смарт-контракту.

Code Reader використовує мовну модель компанії OpenAI, яка дозволяє проводити глибоке вивчення коду шляхом генерації підказок для конкретних розділів і функцій коду.

При введенні цільового запиту інструмент генерує пояснення до певних розділів коду смарт-контракту, дозволяючи краще зрозуміти його внутрішню роботу.

“Ця функція особливо цінна при першій взаємодії зі смарт-контрактом, оскільки вона забезпечує глибоке розуміння його операцій і функціональності”, – заявили в Etherscan.

Інструмент також буде корисний для отримання повного списку функцій смарт-контракту, пов’язаних із читанням і записом даних у блокчейні Ethereum. Code Reader можна використовувати для вивчення коду під час інтеграції смарт-контрактів у децентралізовані додатки (dApps).

Однак в Etherscan попередили, що не всі відповіді ШІ будуть правильними. Code Reader випущений у бета-версії. На даний момент команда збирає зворотний зв’язок щодо можливих змін у роботі інструменту.

Наприкінці травня розробники Solana представили ШІ-плагін ChatGPT для поліпшення навігації користувачів в екосистемі. Інтеграція ChatGPT дає змогу перевіряти баланси гаманців, торгувати NFT, переказувати криптовалюти, перевіряти транзакції, інтерпретувати дані та знаходити NFT-колекції за мінімальними цінами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *