Ernst & Young розширює інструмент аналізу блокчейнів, включивши до нього мережу Dogecoin


22.02.2023
Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов'язані з тероризмом та незаконною діяльністю

Ernst & Young (EY), міжнародна аудиторська та консалтингова компанія, оголосила, що її інструмент для аналізу блокчейну EY Blockchain Analyzer: Reconciler, тепер підтримує мережу Dogecoin. Цей інструмент четвертого покоління призначений для виявлення збігів і розбіжностей у транзакціях, балансах гаманців і цифрових підписах. EY Blockchain Analyzer також підтримує інші популярні мережі, такі як Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum та Ethereum Classic.

Крім підтримки мережі Dogecoin, EY Blockchain Analyzer: Reconciler додав інформаційну панель для пошуку та отримання інформації про події в мережі Ethereum. Інструмент також дозволяє аналізувати нові цифрові активи стандарту ERC-20. Компанії EY по всьому світу можуть отримати доступ до цього інструменту через спеціальну хмарну платформу SAS.

Раніше аналітична компанія Chainalysis випустила Storyline, веб-інструмент для відстеження та візуалізації блокчейн-транзакцій. Storyline фокусується на смарт-контрактах, які підтримують DeFi і NFT, дві найбільш криміналізовані галузі блокчейну, згідно з даними Chainalysis.

Додавання нових інструментів і функцій до інструментів аналізу блокчейну має вирішальне значення, оскільки використання криптовалют продовжує зростати. З розширенням цих інструментів аудиторські та консалтингові фірми, такі як EY, зможуть краще обслуговувати своїх клієнтів у криптогалузі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *