Експерт розповів, за якої умови біткоїн почне бичачий забіг


15.02.2023
Голова Bakkt вважає, що біткоїн залишиться у фінансовій системі назавжди

Біткоїн готовий до зростання, але перед цим актив очікує короткострокове зниження. Так вважає аналітик Джейсон Піццино. Про це він заявив у новому відео, опублікованному на Youtube-каналі Jason Pizzino.

За словами експерта, ключовими рівнями з точки зору падіння є $20 700, $19 800 і $18 600. Водночас Джейсон зазначив, що в разі зниження курсу біткоїна нижче $18 000 “структура ринку зміниться, і це вже не буде початком бичачого циклу”.

На думку Піццино, корекція біткоїна підготує актив до майбутнього різкого зростання. Ґрунтуючись на історичних даних, він припустив, що ринок перебуває в очікуванні наступного підйому. Піццино зазначив, що трейдери можуть бути биками в довгостроковій перспективі, і водночас бути ведмедями в короткостроковій, що і відбувається зараз. Аналітик збирається використовувати цю можливість, щоб регулярно вкладатися в першу криптовалюту відповідно до стратегії DCA.

DCA (Dollar-cost averaging) – інвестиційна стратегія, за якої рівний обсяг активів купується з регулярною частотою. Покликана зменшити вплив волатильності ринку.

На момент написання BTC торгується по $22 810, піднявшись у ціні на 3,44% за добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *