Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку


26.11.2022
Аналітик Bloomberg вважає, що біткоїн вступає в бичачу фазу

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що “ведмежий” цикл на ринку криптовалют завершиться через кілька місяців.

На думку експерта, вартість біткоїна (BTC) та інших криптовалют зросте, як тільки інфляція почне знижуватись, а центральні банки почнуть пом’якшувати грошово-кредитну політику.

За словами Гріна, крипторинок, який знецінився після підвищення ставок, може почати зростати вже у квітні 2023 року.

“Активи, які найбільше виграли від низьких процентних ставок, природно, найбільше постраждали від підвищення ставок у 2022 році. До них відносяться акції, особливо в технологічному секторі, і криптовалюти, серед інших ризикових активів.

Ми очікуємо, що в міру завершення процесу стимулювання, який, найімовірніше, відбудеться в другому кварталі 2023 року, саме ці ризикові активи переживуть одні з найбільших ралі.

Однак такий високий ажіотаж, який був притаманний попереднім ралі, малоймовірний, натомість ми побачимо більш стійку, безперервну висхідну траєкторію для біткоїна, коли почнеться зниження ставки”.

Стверджуючи, що “впевненість повертається на ринки”, Грін зазначив, що поточна ціна біткоїна є привабливою для довгострокових інвесторів.

“Багато серйозних, довгострокових інвесторів будуть використовувати поточні низькі ціни на криптовалюти в якості можливості для покупки…

Незважаючи на те, що біткоїн знизився на 70% від свого ажіотажного максимуму в листопаді 2021 року, біткойн залишається найбільш ефективним класом активів десятиліття”.

На момент написання статті біткойн торгується на рівні $16 606.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *