Експерт прогнозує, що вартість біткоїна зросте до $250 000 у 2023 році


07.11.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Один із піонерів венчурного бізнесу США Тім Дрейпер знову заявив, що чекає біткоїн на позначці $250 000. На думку експерта, основним драйвером зростання мають стати жінки, які утримувалися від інвестицій у криптовалюти.

Дрейпер вже не вперше заявляв, що BTC має коштувати $250 000. Також раніше інвестор заявляв, що жінки відстають від чоловіків у плані прийняття криптовалют, але ця тенденція повинна бути виправлена. Щоправда, він чекав різкого зростання курсу біткоїна до 2022 року, потім говорив про початок 2023 року, а тепер збільшив термін до середини 2023 року.

“До середини 2023 року я чекаю біткоїн по $250 000. Ви ж бачите інфляцію, боретеся з нею, але державне управління залишається поганим. Із біткоїна пішли спекулятивні гроші. Це чесна валюта, вона не прив’язана до банків або держав, вона децентралізована. І жінки скоро звернуть увагу на неї. А саме жінки генерують 80% роздрібних продажів”, – заявив Дрейпер.

Експерт підкреслив, що зараз, під час масштабного падіння ринку, саме час інвестувати в біткоїн та інші топові криптовалюти. При цьому він залишається фанатом саме біткоїна, оскільки загальна кількість монет обмежена. Хоча раніше Дрейпер говорив, що крім BTC у його інвестиційному портфелі є й інші криптовалюти, зокрема XRP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *