Експерт назвав ключовий фактор, завдяки якому біткоїн досяг свого історичного максимума в $69 000


22.11.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Відомий економіст Пітер Шифф на прізвисько “Золотий жук” припустив, що фактором, який вивів біткоїн (BTC) на історичний максимум (ATH) в $69 000 доларів, став біткоїн-траст Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Експерт навіть описав конкретну схему, яку використовував інституційний інвестор.

https://twitter.com/PeterSchiff/status/1594745961825406976

За словами Шиффа, GBTC активно просувався на CNBC, щоб привернути увагу роздрібних інвесторів, які були готові платити “великі” премії до вартості чистих активів трасту. Потім, залучивши роздрібні кошти, Grayscale випустив ще більше акцій для установ і використав отримані кошти для купівлі біткоїнів. Це підняло ціну безпосередньо до нових висот.

Хоча фонд Grayscale привернув значну кількість покупців у перші дні завдяки привабливій пропозиції, з часом виник дисбаланс між кількістю акцій та вартістю чистих активів трасту. Ціна GBTC значно відстала від спотової ціни біткоїна, різниця перевищила 40%.

За останніми даними, GBTC, який продається з 43% дисконтом до біткоіну, все ще не викликає інтересу з боку інвесторів, незважаючи на його падіння в ціні через певні інвестиційні та тимчасові обмеження.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *