Джастін Сан: криптобіржа Huobi планує перенести штаб-квартиру на Карибські острови


02.11.2022
ЗМІ: Джастін Сан став новим власником криптобіржі Huobi Global

Криптовалютна біржа Huobi хоче перенести свою штаб-квартиру на Карибські острови. Про це в інтерв’ю Financial Times повідомив негласний новий власник біржі та засновник екосистеми TRON Джастін Сан. Наразі біржа базується на Сейшельських островах.

За словами Сана, регіон Карибського басейну став підходящим місцем для переїзду через його юридичну систему, лояльне ставлення до криптобізнесу і повсюдне використання англійської мови.

Крім Huobi, на Карибських островах уже розмістилася криптовалютна біржа FTX, C-Trade, PrimeBit та інші.

Сан також додав, що під час переїзду очікується, що близько 200 співробітників працюватимуть на Huobi вже на Карибських островах. Зараз на Huobi працюють близько 1600 осіб, зазначив він.

Колишній глава TRON також не заперечує можливості відкриття регіонального підрозділу біржі в Гонконзі. Утім, для цього місцевій владі варто чітко прописати вимоги для криптобізнесу, натякнув Сан.

На початку жовтня ЗМІ повідомили, що Сан є основним інвестором у гонконгський фонд About Capital Management, який формально став новим власником Huobi. За неофіційною інформацією, сума угоди склала $1 млрд, що на $2 млрд нижче, ніж спочатку повідомляв Bloomberg.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *