Дослідження: 90% респондентів Bank Of America планують купити криптовалюту в 2022 році


14.06.2022
Відділення Bank of America

Крипто-зима виглядає страшно, але, згідно з дослідженням Bank of America (BofA), багато людей розглядають її як інвестиційну можливість.

Інвестори вже обговорюють те, як довго триватиме ця криптозима. Проте, за даними Bank of America, більшість роздрібних торговців чекають на ідеальний час для покупки криптовалют вже цього року.

Опитування 1000 осіб, проведене на початку червня Bank of America (BAC), показало, що 90% респондентів готуються купити криптовалюти протягом найближчих шести місяців.

Крім того, у дослідженні зазначалося, що кількість користувачів, які володіють криптовалютами, була аналогічна кількості бажаючих купити. Це означає, що ентузіазм щодо криптовалют ще далекий від завершення, на що неодноразово вказували такі відомі криптоскептики-інвестори, як Уоррен Баффет.

За даними Bank of America, 30% респондентів заявили, що не збираються продавати свої криптовалюти протягом наступних шести місяців, незважаючи на масштабне падіння криптовалютного ринку. Проте, на думку деяких аналітиків, ведмежий тренд ще не закінчився.

Джейсон Купферберг, аналітик Bank of America, сказав в інтерв’ю CNBC, що автори опитування отримали дані після краху монети LUNA компанії Terra, і що результати “цікаві”, оскільки свідчать про позитивний настрій інвесторів щодо криптовалютів. Однак він зазначив, що люди повинні бути обережні з новинами, оскільки FUD (Страх, невпевненість та сумнів) може спровокувати активніше падіння криптовалютного ринку.

Іншою цікавою статистикою стало те, що 39% респондентів відзначають, що використовували криптовалюти як засіб оплати онлайн-покупок, що відрізняється від позиції криптовалютних ентузіастів, які говорять про ці активи як сховище вартості в умовах інфляції.

З цього приводу Купферберг зазначив, що, хоча поки немає високого рівня прийняття криптоактивів, все ж таки можна спостерігати “зростаюче використання певних типів крипто-фіатних продуктів”, взявши в приклад переваги, пропоновані карткою VISA від Coinbase.

Раніше генеральний директор Bank of America заявив, що BofA не планує виходити на криптовалютний ринок, оскільки не може цього зробити через поточне регулювання США, яке не дозволяє їм займатися діяльністю з криптовалютами. Звичайно, це може змінитися в майбутньому через високий попит на криптовалютні продукти та прецедент, створений іншими банками в США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *