Добова кількість транзакцій Dogecoin досягла історичного максимуму


18.05.2023
Розробник DOGE Core спростував чутки про перехід Dogecoin на алгоритм роботи консенсусу POS

Згідно зі звітом аналітичного сервісу BitInfoCharts, 17 травня в блокчейні Dogecoin було здійснено понад 1 млн операцій за добу. Це значне збільшення активності, враховуючи, що зазвичай мережа Dogecoin обробляє близько 20 000 транзакцій на день.

Впровадження в мережу Dogecoin стандарту токенів DRC-20, що відбулося 9 травня, стало головною причиною зростання транзакцій.

Протокол DRC-20, розроблений за прикладом ERC-20 для мережі Ethereum, надає можливість користувачам створювати NFT та інші токени на базі блокчейна Dogecoin. Незважаючи на захоплену реакцію більшості, деякі критики висловлюють побоювання щодо розгортання стандарту DRC-20. Вони стверджують, що це може призвести до перевантаження мережі і відхилити Dogecoin від його первісної мети використання.

Один з активних учасників спільноти Dogecoin висловив своє невдоволення в Твіттері, написавши: “Спільнота Dogecoin DRC-20 має припинити цей безсоромний галас”.

Dogecoin давно привертає увагу відомих особистостей, наприклад, таких як Ілон Маск. Саме завдяки твітам бізнесмена про Dogecoin, актив став відомий серед криптоспільноти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *