Децентралізована платформа Molecule зібрала $13 млн початкового фінансування

Платформа Molecule, в якій медичні дослідницькі проекти можуть отримувати фінансування через децентралізовані автономні організації (DAO), зібрала $13 млн початкового фінансування в рамках раунду, очолюваного біотехнологічною венчурною фірмою Northpond Ventures. Про це повідомляє The Block.

В раунді фінансування також прийняли участь Backed VC, Shine Capital, Speedinvest та колишній технічний директор Coinbase Баладжі Срінівасан.

За рахунок частини фінансування Molecule планує створити прискорювальну структуру для біотехнологічних DAO, спрямованих на конкретні захворювання, які вона спочатку підтримуватиме за допомогою перевірок насіння на $100 000 з надією, що вона стане самофінансованою.

Також платформа планує значну частину фінансування використати для створення команди, особливо в інженерному секторі, і для створення некомерційного фонду для управління протоколом Molecule.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Засновник Ethereum назвав 3 причини, чому DAO кращі за традиційні корпорації

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін у своєму блозі заявив, що...

Останні новини

Засновник Ethereum назвав 3 причини, чому DAO кращі за традиційні корпорації

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін у своєму блозі заявив, що децентралізовані автономні організації можуть задовольняти деякі потреби ринку краще, ніж традиційні корпорації та держави. https://twitter.com/VitalikButerin/status/1571995444200280065 DAO -...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here