Чи варто називати криптовалютних шахраїв шахраями: Засновник Dogecoin та Віталік Бутерін розійшлися у думках


02.08.2022
Чи варто називати криптовалютних шахраїв шахраями: Засновник Dogecoin та Віталік Бутерін розійшлися у думках

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін вважає, що називати шахраїв шахраями у криптоіндустрії варто, але співзасновник Dogecoin Біллі Маркус у цьому не впевнений.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1554264573712011264

Нещодавно Бутерін опубліковав твіт, в якому закликав фоловерів називати шахраїв шахраями. За його словами, час зрештою “виправдає вас”, коли правда про шахраїв стане відома.

Маркус відповів на твіт Бутеріна з деякою часткою скептицизму.

“Я помітив, що ви можете називати шахрайством все, що завгодно, і ніхто не притягує нікого до відповідальності за постійні дикі звинувачення”, – написав засновник Dogecoin.

У минулому Маркус активно критикував криптотокени, натхненні Dogecoin, включаючи Shiba Inu та Floki Inu.

Раніше цього року Маркус запитав у Твіттер-спільноти, яким чином метавсесвіт Shiba Inu, що пропонує землю, генеруватиме корисність для своїх користувачів.

“Як створення випадкового метавсесвіту та продаж фальшивих земель за допомогою Ethereum може принести користь їхньому проекту”, – написав тоді Маркус у Twitter.

У листопаді Маркус засудив впливового експерта з Dogecoin “SlumDOGE Millionaire” за рекомендацію використовувати FLOKI як інвестиційний інструмент для тих, хто втратив можливість отримати Dogecoin.

“Рекламувати щось на зразок “це зробить вас багатими” – це гидко”, – написав Маркус.

Раніше в понеділок генеральний директор Tesla Inc і бик Dogecoin Елон Маск опублікував у Твіттері відео зі своїм сином Іксом і його домашнім собакою породи сіба-іну на прізвисько “Флокі”. Після твіту Маска монета-мем Flocki Inu злетіла на 25%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *