BTC наближається до рівня опору: Аналітик прогнозує різке зростання після подолання позначки $31 000


04.07.2023
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Криптовалютний аналітик Алекс Крюгер у подкасті “The Wolf Of All Streets” висловив оптимізм щодо BTC і спрогнозував настання висхідного тренду для флагманської криптовалюти.

Експерт пояснює свій прогноз можливим схваленням заявки на запуск спотового біржового біткоїн-фонду (ETF) від BlackRock, найбільшої інвестиційної компанії у світі.

На думку Крюгера, після краху блокчейн-екосистеми Terra у травні 2022 року, який призвів до ведмежого циклу, у біткоїна сформувався запас ліквідності в діапазоні від $31 000 до $37 000. Якщо BTC подолає цей діапазон, то, за словами аналітика, почнеться зростання курсу.

Експерт оцінив новини про спотовий біткоїн-ETF від BlackRock як “сильні” і з великою ймовірністю пророкує схвалення цього продукту. Однак він зазначає, що ця новина ще не повністю відбилася на ціні активу.

На думку Крюгера, BTC наразі перебуває біля порога рівня опору в $31 000, і якщо цей поріг буде подолано, ми можемо очікувати різкого зростання.

На момент написання новини BTC торгується за ціною $30 967, показавши приріст у 0,05% за останню добу. За тиждень, згідно з даними агрегатора Coinmarketcap, BTC виріс на 1,42%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *