Бред Гарлінгхаус: Ripple залишить США, якщо SEC виграє суд


28.06.2022
Бред Гарлінгхаус: Ripple залишить США, якщо SEC виграє суд
Бред Гарлінгхаус: Ripple залишить США, якщо SEC виграє суд

CEO Ripple Бред Гарлінгхаус повідомив, що якщо компанія програє судовий розгляд із SEC, то може вивезти компанію із США.

Наприкінці минулого року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позов проти Ripple, звинувативши компанію в незаконному проведенні ICO на $1.3 млрд. Регулятор стверджує, що XRP – це цінний папір, і сторони досі не можуть дійти згоди.

В інтерв’ю Axios media під час конференції Collision у Торонто Бред Гарлінгхаус (Brad Garlinghouse) сказав, що якщо суд винесе рішення на користь SEC, це не вплине на криптоіндустрію, а компанія просто переїде в іншу юрисдикцію.

“Якщо Ripple програє судовий розгляд, хіба для криптовалют щось зміниться?”, – запитав Гарлінгхаус.

У квітні Ripple здобула «маленьку» перемогу у справі проти SEC після того, як суддя Сара Нетберн відхилила клопотання регулятора про залучення документації, пов’язаної з промовою колишнього голови Комісії Вільяма Хінмана . У 2018 році він стверджував, що біткоїн та ефір не вважаються цінними паперами. Гарлінгхаус намагається довести, що «природа» XRP схожа на BTC і ETH. Однак, SEC наполягає, що Хінман висловив свою особисту думку, а не говорив позицію відомства. Наразі ведеться розслідування, чи був у Хінмана конфлікт інтересів, коли він вимовляв свою неоднозначну промову. Результати розслідування можуть сильно вплинути на результат справи.

Нещодавно Ripple повідомила про плани відкрити офіс у Торонто, створивши близько 50 нових робочих місць. Крім 300 співробітників Ripple у США, така ж кількість людей працює на компанію за кордоном, тому зміна юрисдикції не матиме великого значення для фірми. Можливо, цим Ripple «підготовляє ґрунт» для будь-якого варіанту розвитку подій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *