Ripple розширюється: компанія відкриває перший офіс у Канаді та планує найняти 50 інженерів


27.06.2022
Ripple розширюється: компанія відкриває перший офіс у Канаді та планує найняти 50 інженерів

Ripple оголосила про відкриття офісу в Торонто, першого в Канаді, який служитиме інженерним центром, спрямованим на розширення компанії в Північній Америці.

Компанія, що займається блокчейн-технологіями розподіленого реєстру, планує найняти 50 інженерів у Торонто. Мета – розширення до сотень блокчейн-розробників програмного забезпечення, включаючи фахівців з прикладного машинного навчання, фахівців за даними та менеджерів з продуктів.

“Криптовалюти та блокчейн надають інженерам неймовірні можливості для вирішення складних проблем, причому ці рішення можуть вплинути на рух цінностей у всьому світі, – сказав Бред Гарлінгхаус, генеральний директор Ripple.

У той час, як інші представники галузі оголосили про звільнення, пріоритетом Ripple залишається залучення талантів, які допоможуть компанії впроваджувати інновації на довгі роки, йдеться у заяві.

За словами Гарлінгхауса, відкриття офісу в Торонто підтверджує інтерес Ripple до регіону, який вже є технологічним центром, де компанія може підключитися до місцевого кадрового резерву та найняти інженерів для розвитку крипто-інновацій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *