Blackrock запустила ETF, орієнтований на метапростір


21.02.2023
Інвесткомпанія BlackRock запустить біржовий фонд, направлений на метавсесвіти

Blackrock, найбільша міжнародна інвестиційна компанія у світі, нещодавно випустила біржовий фонд (ETF), орієнтований на метапростір.

Новий iShares Future Metaverse Tech and Communications ETF (IVRS US) був зареєстрований 14 лютого на NYSE Arca з коефіцієнтом витрат 0,47%.

Повідомляється, що компанії, які бажають взяти участь у фонді, повинні мати ринкову капіталізацію $300 млн, а обсяги торгів – щонайменше $2 млн. Новий фонд Blackrock використовує рейтингову систему, в якій компаніям, що увійшли до списку, буде присвоєно принаймні один з 6 балів, пов’язаних з метатемою.

Шість балів за мета-темою включають “Носимі технології та VR/AR”, “Розширені соціальні медіа”, “Програмне забезпечення для 3D-візуалізації та моделювання”, “Мета-платформи”, “Імерсивні ігри” та “Цифрові активи та платежі”.

Бали оцінюють потенціал фірми, який вона може реалізувати в тій чи іншій підгалузі. Ця оцінка розглядає п’ятирічну перспективу доходів компанії від цієї підтеми. Крім того, залежно від рівня доходу від підтеми, Індекс відносить компанії до першого або другого рівня. Однак, згідно зі звітом, цей індексний фонд буде перебалансовуватися щороку наприкінці року, у грудні.

На момент написання новини дані свідчать про те, що станом на 17 лютого фонд накопичив лише близько $5,02 млн чистих активів при щоденному обсязі 410.

Близько 72,4% від загального обсягу індексу складають акції, що котируються на біржах США. Серед інших країн, добре представлених у фонді, – Китай (10,2%), Південна Корея (3,6%), Франція (5,1%) та Японія (8,2%).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *