AntPool інвестував в екосистему Ethereum Classic $10 млн


27.07.2022
AntPool інвестував в екосистему Ethereum Classic $10 млн
Гроші підуть на розробку та дослідження додатків у мережі, а також на підвищення її продуктивності

Майнінговий пул AntPool, пов’язаний з однією з найбільших компаній з виробництва обладнання для видобутку криптовалют Bitmain, інвестував $10 млн в екосистему Ethereum Classic (ETC). Представники пулу заявили, що продовжать вкладати гроші у цей напрямок. Про це повідомляє CoinDesk.

Повідомляється, що перші інвестиції AntPool будуть спрямовані на розробку та дослідження додатків у Ethereum Classic, щоб підвищити загальну продуктивність мережі.

Ethereum Classic – це копія оригінальної мережі Ethereum, яка не переходитиме на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS) та продовжить роботу на Proof-of-Work (PoW). Коли стало відомо, що перехід основної мережі Ethereum на PoS відбудеться 19-25 вересня ціна ETC на біржах за добу піднялася на 50%. На момент написання актив торгується по $27,35, за добу додавши 9,56%, за даними Coinmarketcap.

У липні Bitmain оголосила про старт продажу нової моделі ASIC-майнера Antminer E9. Майнер забезпечує хешрейт 2400 MH/s, що еквівалентно 25 відеокарт RTX 3080. Після виходу Ethereum 2.0 пристрій можна буде використовувати для видобутку інших криптовалют, заснованих на алгоритмі Ethash.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *