AntPool інвестував в екосистему Ethereum Classic $10 млн

Майнінговий пул AntPool, пов’язаний з однією з найбільших компаній з виробництва обладнання для видобутку криптовалют Bitmain, інвестував $10 млн в екосистему Ethereum Classic (ETC). Представники пулу заявили, що продовжать вкладати гроші у цей напрямок. Про це повідомляє CoinDesk.

Повідомляється, що перші інвестиції AntPool будуть спрямовані на розробку та дослідження додатків у Ethereum Classic, щоб підвищити загальну продуктивність мережі.

Ethereum Classic – це копія оригінальної мережі Ethereum, яка не переходитиме на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS) та продовжить роботу на Proof-of-Work (PoW). Коли стало відомо, що перехід основної мережі Ethereum на PoS відбудеться 19-25 вересня ціна ETC на біржах за добу піднялася на 50%. На момент написання актив торгується по $27,35, за добу додавши 9,56%, за даними Coinmarketcap.

У липні Bitmain оголосила про старт продажу нової моделі ASIC-майнера Antminer E9. Майнер забезпечує хешрейт 2400 MH/s, що еквівалентно 25 відеокарт RTX 3080. Після виходу Ethereum 2.0 пристрій можна буде використовувати для видобутку інших криптовалют, заснованих на алгоритмі Ethash.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Ціна Ethereum Classic зросла на 26% за останню добу

Криптовалюта Ethereum Classic (ETC), яка є форком блокчейн мережі...

Віталік Бутерін запропонував незадоволеним користувачам блокчейну Ethereum переходити на Ethereum Classic

Засновник Ethereum Віталік Бутерін запропонував користувачам, яким не подобається...

Останні новини

Ціна Ethereum Classic зросла на 26% за останню добу

Криптовалюта Ethereum Classic (ETC), яка є форком блокчейн мережі Ethereum (ETH), подорожчала на 26,60% за останні 24 години. Ціна віртуальної монети зафіксувалася на значенні...

Віталік Бутерін запропонував незадоволеним користувачам блокчейну Ethereum переходити на Ethereum Classic

Засновник Ethereum Віталік Бутерін запропонував користувачам, яким не подобається перехід Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake (PoS), використовувати блокчейн Ethereum Classic, якщо вони віддають перевагу Proof-of-Work...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here