Аналітик спрогнозував майбутнє курсу біткоїна


27.08.2023
btc

Криптостратег Мікаель ван де Поппе опублікував аналітичний звіт про крипторинок, в якому передбачив, що вартість біткоїна навряд чи впаде до $20 000. Експерт дослідив графік курсу BTC у парі з USD і підкреслив, що корекція може продовжиться, але буде не сильною.

Анлітик написав у Twitter, що до того, як відбулося падіння глобального ринку минулого тижня, багато трейдерів були переконані, що курс BTC вже не буде знижуватися. Однак зараз вони припускають протилежне, оскільки “повернувся страх”. Згідно з Індексом Crypto Fear & Greed, поточний рівень індексу “страху” становить 38. Ці показники можна порівняти з тим, що відбувалося в березні 2023 року, під час зниження вартості біткоїна на 22%.

Експерт зазначив, що протягом нинішнього року курс флагманської криптовалюти зазнав кілька корекцій більш ніж на 20%. Аналітик підкреслив, що це можна назвати сезонним явищем. За його словами, у циклі 2014 – 2018 років рівно на тому самому тижні відбулося все те ж саме, що і зараз. Під час поточної корекції ціна біткоїна досягла 200-тижневої EMA.

За словами дослідника, це не означає, що падіння припиниться сьогодні. Однак, це також свідчить про те, що потенційне зростання перед халвінгом, незабаром почнеться і триватиме максимально довго. Найімовірніше, цінове ралі почнеться в 4-му кварталі 2023 року, оскільки жовтень і листопад є традиційно хорошим періодом для криптовалютної галузі.

Ван де Поппе зазначив, що найближчим часом відбудеться кілька важливих подій, які можуть істотно вплинути на котирування BTC.

За його словами, необхідно стежити за публікацією даних з безробіття та Індексу ділової активності в США наступного тижня. Крім того, важливим стане оприлюднення Індексу споживчих цін (ІСЦ) 13 вересня і підсумки подальшого засідання FOMC, яке заплановано на 20 вересня. Експерт підсумував, що шанси на завершення корекції досить суттєві. Однак Ван де Поппе дав позитивний прогноз і не вважає, що спадний тренд продовжиться.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *